Zeki Hayran İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri, Mevlit Kandili Programı Düzenledi.
![Zeki Hayran İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri, Mevlit Kandili Programı Düzenledi.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/18151537_ms4.jpg)
Zeki Hayran İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Mevlit Kandili Programı düzenledi. Meydan Camiinde gerçekleştirilen programa Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, şube müdürlerimiz, öğrenci, öğretmen ve vatandaşlar katıldı. Öğrenciler tarafından gerçekleştirilen Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Vaiz Fatih Çınar tarafından "Gençliğin Peygamberi" konulu sohbet gerçekleştirildi. Program; dua, ilahiler ve ikramlarla sona erdi. Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, programın düzenlenmesinde emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.