SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Başarılı Örnekler Sergisi"nde Sivas'ı KEVSER Projesi İle İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi temsil ediyor. Oylamaya Katıl, Birinciyi Belirle...MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen "Başarılı Örnekler Sergisi" oylamaya açıldı. Oylamada Sivas'ı "Kaliteli Eğitim ve Sürekli Etkin Rehberlik (KEVSER) Projesi" ile İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi temsil ediyor. Son Söz Sizde... Oylamaya Katıl, Birinciyi Belirle... Proje videoları ve KEVSER Projesi Oylama Ekranına https://dogmprojeler.meb.gov.tr/argePuanlama.aspx adresindeki "Akademik Gelişim ve Bilimsel Faaliyet" kategorisinden ulaşabilir, KEVSER projesine oylarınızla destek verebilirsiniz.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.