SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Salih Ayhan ile AK Parti Sivas Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Milli Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Valimiz Salih Ayhan ile AK Parti Sivas Milletvekili ve  TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Milli Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Valimiz Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Milli Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Aslan'a yeni görevinde başarılar dileyen Yılmaz; "Eğitimin kalitesinin yükseltilerek fırsat eşitliği temelinde eğitim önceliğimizdir. Yeni Milli Eğitim Müdürümüze ve eğitim ailemize başarılar diliyorum. Sivas eğitimde de 21. Yüzyıla hazır." İfadelerini kullandı.

Valimiz Ayhan da Aslan'a hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Ziyarette kurum idarecilerimiz de hazır bulundu.

12-09-2021

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.