SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okulların Müdürleri İle Bir Araya Geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Döner Sermaye İşletmesi Bulunan Okulların Müdürleri İle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/12111902_MS1.jpg)
Döner sermaye işletmesi bulunan il merkezindeki okulların durumu, değerlendirme toplantısında ele alındı. Müdürlüğümüz A Blok Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Ayhan Bülbül ve okul müdürleri katıldı.
Okulların 2020-2021 yılı eğitim öğretim yılı faaliyetlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin planlanan çalışmalar da masaya yatırıldı.