SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Metin Karaçınar, Okulda Görevli Öğretmenler Hidayet Demir ve Musa Büyükbektaş İle Birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Metin Karaçınar, Okulda Görevli Öğretmenler Hidayet  Demir ve Musa Büyükbektaş İle Birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Metin Karaçınar, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Musa Büyükbektaş ve Fen Bilimleri Öğretmeni Hidayet Demir ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti. Karaçınar, ziyarette öğretmen ve öğrencilerin 3 yıllık çalışması sonucu baskıya hazır hale getirilen Siyer Sözlüğü, Bilimler Sözlüğü ve Fuat Sezgin kitapları hakkında Savaşçı'ya bilgi verdi.

Kitabın içeriği ile ilgili bilgileri Savaşçı ile paylaşan öğretmenler ise kısa süre içerisinde basımının yapılması planlanan kitabın tüm öğrencilerin istifadesine sunulacağını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise bir süre öğretmenlerle sohbet ederek okulda yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Savaşçı, hazırlanan kitaplarda emeği geçen herkesi tebrik etti.

23-12-202023-12-2020

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.