SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEDEF Projesi kapsamında yürütülen ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar, Valimiz Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı.

HEDEF Projesi kapsamında yürütülen ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar, Valimiz Yılmaz Şimşek başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı.

Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF Projesi kapsamında gerçekleştirilen ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar değerlendirme toplantısında ele alındı. Valimiz Yılmaz Şimşek başkanlığında Sivas Valiliği ek bina toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Resul Çatal, Sivas ÖDM Müdürü Banu Boğazlıyan ve ilgili birimlerin yöneticileri katıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın HEDEF Projesi kapsamında yürütülen ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgileri paylaştığı toplantıda, Şube Müdürümüz Resul Çatal ve ÖDM Müdürü Banu Boğazlıyan ise istatistiki bilgilerin de yer aldığı kapsamlı birer sunum gerçekleştirdi. Toplantıda, Proje kapsamında yürütülen sosyal, sportif, kültürel, sanatsal ve akademik çalışmaların uygulama süreçleri ve elde edilen kazanımlar tüm ayrıntıları ile ele alınırken, akademik kazanımların ölçülmesi amacıyla gerçekleştirilen izleme sınavlarının yansımaları da masaya yatırıldı. Okul okul, ders ders yapılan analizler ışığında, gerçekleştirilen çalışmaların başarı seviyesini yukarılara taşıdığı belirtildi.

18-04-202318-04-202318-04-2023

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.