SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEDEF Değerler Eğitimi ve HEDEF YKS Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Başkanlığında yapıldı.

HEDEF Değerler Eğitimi ve HEDEF YKS Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Başkanlığında yapıldı.

Millî Eğitim Bakanlığının politikaları doğrultusunda Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF projesi kapsamında YKS ve Değerler Eğitimi alanında yürütülecek proje ve çalışmalar planlama toplantısında masaya yatırıldı.

Müdürlüğümüz B Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programa, Şube Müdürlerimiz; Özkan Çamcı, Resul Çatal ve Mehmet Uysal ile kent merkezindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ve Anadolu İmam Hatip Liselerinin müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, hem akademik başarıyı artırmaya yönelik proje ve çalışmaların hem de değerler eğitimine yönelik çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüleceğini ifade etti. Yener; "Hedefimiz; millî, manevi, ahlaki değerlerine bağlı, bilgili, kültürlü ve çağın gereklilikleri ile donanmış bir nesil yetiştirmek. Bu noktada hepimizin görev ve sorumluluğu büyük. Hiçbir çocuğumuzu bu süreç içerisinde göz ardı edemeyiz. Onları geleceğe hazırlarken, hem okul müdürleri, hem de öğretmenler olarak rol model olma sorumluluğumuz var. El ele, gönül gönüle vererek gece gündüz demeden, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız." dedi.

Bir süre okul müdürleri ile sohbet eden Yener, daha sonra görüş, öneri ve talepleri dinledi. Toplantıda, Şube Müdürlerimiz Resul Çatal ve Mehmet Uysal tarafından HEDEF YKS ve HEDEF Değerler Eğitimi projeleri hakkında sunum gerçekleştirildi.

21-09-202321-09-202321-09-202321-09-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.