SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafik'te MİRAS Projesi kapsamında gerçekleştirilen değerlendirme sınavlarında başarı gösteren 8 ve 12. Sınıf öğrencilerine yönelik yemek programı düzenlendi.

Hafik'te MİRAS Projesi kapsamında gerçekleştirilen değerlendirme sınavlarında başarı gösteren 8 ve 12. Sınıf öğrencilerine yönelik yemek programı düzenlendi.

Hafik Gölü tesislerinde düzenlenen programa Vali Yardımcısı ve Hafik Kaymakamı Yusuf Keten, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Vahit Yıldız katıldı.

Programda konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Sizlere akademik destek sağlamak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızın verimliliğini ölçmek için de belirli aralıklarla deneme sınavları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarla birlikte girmiş olduğunuz deneme sınavlarında elde ettiğiniz dereceler bizleri mutlu ediyor. Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, aynı başarıları LGS ve YKS'de de elde edeceğinize inanıyorum. Bu süreçte sizlerden de sadece derslerinize odaklanmanızı, başaracağınıza inanarak, çok çalışmanızı ve gayret göstermenizi bekliyoruz. Eğer inanır ve gayret gösterirseniz, mutlaka başarılı olursunuz." dedi.

Vali Yardımcısı ve Hafik Kaymakamı Yusuf Keten ise öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Keten, "Sizlerin başarısı ülkemizin başarısıdır. Çünkü ülkemizin geleceği sizlersiniz. Ülkemizin yarınlarını sizler şekillendireceksiniz." dedi.

Keten ve Yener daha sonra öğrencilerle sohbet etti.

14-02-202414-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.