SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi
![Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi](/www/images/mansetresim.png)
Fatih Projesi kapsamında, okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 12 Eylül 2022 - 20 Ocak 2023 tarihleri arasında görev yapmak üzere ilimizdeki Fatih Projesinden kurulum yapılan okullara Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır.
Resmi yazı, Ek Dosyaları ve başvuru formunu indirmek için tıklayınız.