SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi kapsamında, okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 03 Şubat- 19 Haziran 2020  tarihleri arasında görev yapmak üzere ilimizdeki Fatih Projesinden kurulum yapılan okullara Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır.

 

Başvurular 17 Ocak 2020 tarihine kadar okul müdürlüklerince alınacak olup, başvuruların en geç 20 Ocak 2020 mesai bitimine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne DYS üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

 

Okul müdürlüklerince ilgi Bakanlık yazısı incelenecek, başvuru şartlarını taşımayan öğretmenlerin başvuruları alınmayacaktır. Mezuniyeti Bilişim Teknolojileri olmayan öğretmenlerin BTR başvurusu yapabilmesi için 100 saatlik Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursunu almış olması ve başvuru formu ile birlikte sertifikalarının taranarak DYS üzerinde müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. 

 

Resmi yazı, Ek Dosyaları ve başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.