SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevini yürütmek üzere görevlendirme yapılacaktır.
Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi

Fatih Projesi kapsamında donanım kurulum yapılan okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 4 Şubat 2019- 14 Haziran 2019 tarihleri arasında görev yapmak üzere ilimiz okullarına Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır. 

 

Görev almak isteyen öğretmenlerin başvuru formu öğretmen ve okul idaresi tarafından eksiksiz doldurulup tarandıktan sonra DYS üzerinden üsyazı ile en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğünde olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

 

Okul müdürlüğünce ilgi Bakanlık yazısı incelenecek, başvuru şartlarını taşımayan öğretmenlerin başvuruları okul müdürlüklerince gönderilmeyecektir. Mezuniyeti Bilişim Teknolojileri olmayan öğretmenlerin BTR başvurusu yapabilmesi için 100 saatlik Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Kursunu almış olması ve başvuru formu ile birlikte sertifikalarının taranarak DYS üzerinde müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. 

 

Resmi yazı, Ek Dosyaları ve başvuru formunu indirmek için tıklayınız.  

 

 BAŞVURU TAKVİMİ

İlçe Okulların İlçe MEM’lere En Son Teslim Tarihi

Merkez Okullardan İl MEM´e En Son Teslim Tarihi

İlçe MEM’lerin İl MEM’e En Son Teslim Tarihi

17 Ocak 2019

18 Ocak 2019

18 Ocak 2019

 

 

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.