SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi 2022-2023 2. Dönem

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmesi 2022-2023 2. Dönem

Bakanlığımız, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazısında belirtilen hususlara göre 06 Şubat 2023-16 Haziran 2023 tarihleri arasında görev yapmak üzere İlimiz okullarına Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır. Bu bağlamda başvuru formu ekte gönderilmiş olup, ayrıca Müdürlüğümüz web sitesi http://sivas.meb.gov.tr adresinde duyurular bölümünde yayınlanacaktır. Görevlendirmeler sadece Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumları yapılan okullara aşağıdaki öncelik sırasına göre yapılacaktır:

a) Etkileşimli tahtaları kurulmuş, ağ altyapısı tamamlanmış, İnternet erişimi sağlanmış okullar. Bu okullarımıza görevlendirme işlemi tamamlanmadan diğer okullarımıza görevlendirme yapılmayacaktır.

b) Etkileşimli tahta kurulumu yapılmış olmak şartıyla, proje kapsamındaki diğer donanımları tamamlanmamış okullar,

c) Şube sayısı 8'den fazla olan okullar Okul Müdürlüklerince yapılan inceleme sonucunda ilgi yazıda belirtilen başvuru şartlarını taşımayan öğretmenlerimizin başvuruları gönderilmeyecektir. Mezuniyet alanı Bilişim Teknolojileri olmayan öğretmenlerin BTR başvurusu için I00 saatlik Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği kursunu almış olması ve başvuru formu ile birlikte sertifikalarının Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru formu öğretmen ve okul idaresi tarafından eksiksiz doldurulup, üst yazı ile DYS ortamında 20 Ocak 2023 tarihine kadar İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine gönderilecek,

İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri de en geç 23 Ocak 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilecektir.

Resmi yazı, Ek Dosyaları ve başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.