SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirilmesi

  Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği görevlendirilmesi için başvurular başlamıştır.  
Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirilmesi

 

Fatih Projesi kapsamında, okullarda görevli öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik bilgilendirme, projenin tanıtımı, sınıf içi uygulama ve rehberlik faaliyetlerini yürütmek üzere 2016-2017 eğitim-öğretim yılında Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevini yürütmek üzere Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazı emirleri doğrultusunda görevlendirme yapılacaktır.

 

 

 

2016-2017 eğitim öğretim yılı görevlendirme işlemleri yazımız ekinde sunulan Ek-3 Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi Görevlendirme İş Takvimi çerçevesinde yapılacak olup gerekli şartları taşıyan öğretmenlerin başvuru formları ve eklerinin belirtilen iş takvimine göre İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şube Müdürlüğüne göndermeleri gerekmektedir. 1.Dönem ve 2. Dönemde  görevlendirme işlemleri  tek seferde yapılacak olup iş takviminde belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular ve gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.

 

 

 

Ek Dosyaları indirmek için tıklayınız.

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.