SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ Akreditasyon süreci kapsamında konsorsiyum üyesi olmak isteyen okullarımız için OBS üzerinden başvuru alınacak.

Erasmus+ Akreditasyon süreci kapsamında konsorsiyum üyesi olmak isteyen okullarımız için OBS üzerinden başvuru alınacak.

Erasmus+ Akreditasyon süreci kapsamında kurumumuz 2022-2023 eğitim öğretim yılında uygulanmak üzere Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim alanlarında hedeflerini gerçekleştirmek üzere konsorsiyum ortaklığı oluşturacaktır.

Konsorsiyum üyesi olmak isteyen okullarımız için OBS (Okul Bilgi Sistemi) üzerinden başvurular alınacaktır. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim Değerlendirme Komisyonları başvuruları oluşturulan puanlama sistemine göre değerlendirmeye alacak ve 2022-2023 eğitim yılı hedefleri doğrultusunda yapılacak hareketlilikler için konsorsiyum üyeleri belirlenecektir.  Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve akreditasyon süreci ile ilgili tüm soru, cevap ve duyurulara erişmek için tıklayın.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.