Ekonomik ömrünü tamamlayan Kılıçarslan İlkokulu'nun yerine 12 derslikli yeni okul kazandırılıyor.
![Ekonomik ömrünü tamamlayan Kılıçarslan İlkokulu'nun yerine 12 derslikli yeni okul kazandırılıyor.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/25123614_ms2.jpg)
Valimiz Yılmaz Şimşek, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şakir Öner Öztürk, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mustafa Doğan ile birlikte Kaleardı Mahallesi'nde hayırsever Burhan Haksever'in katkılarıyla temeli atılan okul inşaatında incelemelerde bulundu.
Yapımı devam eden okul inşaatıyla ilgili bilgi alan Valimiz Şimşek, eğitim kurumunun Sivas'a hayırlı olmasını dileyerek, hayırsever Haksever ailesine destekleri için teşekkür etti.