SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yeniden Buluşma" Projesi kapsamındaki beşinci değerlendirme toplantısı, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz de katıldı.Eğitim sisteminde kaydı bulunmayan öğrencilerin takip sistemiyle eğitime dâhil edilmesi amacıyla hayata geçirilen "Eğitimle Yeniden Buluşma" Projesinin beşinci değerlendirme toplantısı yapıldı. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in başkanlığında Ankara Gölbaşı Mogan Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleşen toplantıya Balıkesir, Bingöl, Edirne, Elazığ, Iğdır, Isparta, Karaman, Malatya, Muğla, Ordu, Sivas ve Trabzon il ve ilçe millî eğitim müdürleri ile Bakanlık yöneticileri katıldı.
Bakan özer toplantıda Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz ile bir araya geldi.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.