"Eğitime Hayat Verenler Projesi" kapsamında, Kılıçarslan İlkokulunun tekrardan yapılması için protokol imzalandı.
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13170602_whatsappimage20240513at16.58.451.jpg)
"Eğitime Hayat Verenler Projesi" kapsamında, Kılıçarslan İlkokulunun tekrardan yapılması için protokol imzalandı.
Hayırsever iş insanı Burhan Haksever tarafından yaptırılacak 12 derslikli okul için Valimiz Yılmaz Şimşek ve Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'in katılımlarıyla protokol imza töreni gerçekleştirildi. Hayırsever iş insanına teşekkür eden Valimiz Şimşek "Sivas'a yeni okullar kazandırmak ve eğitimde nitelikli bir dönüşümü sürdürmek için hayırseverlerimizle güç birliği içerisinde yeni adımlar atmaya devam edeceğiz" dedi. Konuşmaların ardından protokol imza töreni gerçekleştirildi.