SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz ve Yönetim Kurulu, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Eğitim Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz ve Yönetim Kurulu, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Eğitim Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti. Ziyarette, Sivas'ın LGS'de elde ettiği başarı dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Temiz, Savaşçı'ya tebriklerini iletti.

 

Sivas'ın LGS'de iki Türkiye birincisi çıkardığını ve Türkiye ortalamasının üzerinde yer aldığını vurgulayan Temiz, "Bu başarının sağlanmasında yoğun gayret gösteren Sayın Valimiz ve Milli Eğitim Müdürümüze şükranlarımızı sunuyor; başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimize ve onların başarısında pay sahibi olan öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum." Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı, ise bir süre Temiz ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet ederek, "Bu başarının mimarı olan öğretmenlerimizi kutluyorum. Gerçekten Sivas'ta Sayın Valimizin destekleri ile çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Gecemizi gündüzümüze katarak geleceğimizin teminatı olan yavrularımız için seferber olduk. Allah'a şükürler olsun ki, onlar da elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandırdılar. Biz her ne yapıyorsak, çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için yapıyoruz. İnşallah, Sivas eğitimde daha iyi bir konuma gelecek." Dedi.

28-07-2020

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.