SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı Ziyaret Etti.
![Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/07223018_WhatsApp_Image_2021-11-07_at_22.20.26.jpg)
Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Ziyarette eğitim-öğretim üzerine değerlendirmeler yapıldı. Yalçın, Aslan'a yeni görevinde başarılar diledi. Aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.