SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim alanında il genelinde yürütülen çalışmalar İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısında masaya yatırıldı.

Eğitim alanında il genelinde yürütülen çalışmalar İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısında masaya yatırıldı.

Eğitim alanında il genelinde yürütülen çalışmalar değerlendirme toplantısında ele alındı. Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener başkanlığında Video Konferans Sistemi üzerinden gerçekleştirilen toplantıya ilçe milli eğitim müdürleri katıldı. Toplantıda; HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında il genelinde yürütülen çalışmalar ele alındı. LGS ve YKS Hazırlık sürecinin de değerlendirildiği toplantıda, akademik başarıyı artırmaya yönelik yürütülen çalışmalar üzerinde duruldu. Sınava kısa bir süre kaldığına vurgu yaparak bu sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini belirten Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Sürekli sahada olmalı, hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin moral ve motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmalıyız. İnşallah el birliğiyle ve özveriyle yürüttüğümüz çalışmaların neticesini en güzel şekilde alacağız." dedi.

Toplantısın son bölümünde İlçe Millî Eğitim Müdürleri de görüş, öneri ve taleplerini dile getirdi.

21-03-202421-03-202421-03-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.