SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğanşar İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Takcı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'e ilçede eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Doğanşar İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Takcı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'e ilçede eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Doğanşar İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Takcı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret etti. Ziyarette, ilçenin eğitim durumu ve yürütülen çalışmalar ele alındı. Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında ilçede yürütülen faaliyetler hakkında Yener'e bilgi veren Takcı, Halk Eğitimi Merkezi (HEM) bünyesinde yürütülen hayat boyu öğrenme faaliyetlerine de değindi. Takcı, Yener'e HEM bünyesinde üretilen yöresel çantaları hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yener, ilçe bazlı değerlendirmelerde bulunarak HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında yürütülen akademik çalışmalar başta olmak üzere, sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetlerin titizlikle takip edilmesini istedi. Yener, "İlimizin ve özelde Doğanşar ilçemizin eğitimdeki başarısını en üst seviyeye çıkarmak için sürekli sahada olacağız ve yürüttüğümüz tüm projelerin başarıya ulaşması için, millî ve manevi değerlerine bağlı, donanımlı, bilgili ve kültürlü bir nesil yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Ziyarette, Doğanşar Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin Karataş da hazır bulundu.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.