SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Eğitim Treni Sivas´ta
Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluşunun 92.yıldöümü ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün anısına Kayseri´den hareket eden Tekden Koleji Cumhuriyet Eğitim Treni ilimize geldi.![Cumhuriyet Eğitim Treni Sivas´ta](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_27151128_1.jpg)
Sivas Garında Mevlana Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerince karşılanan misafir öğrenciler hazırladıkları gösterileri Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi´nde, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY´un da katıldığı programda sergilediler. İlimiz merkezindeki önemli tarihi ve turistik yerleri de ziyaret eden öğrenciler tekrar Trenle Kayseri´ye hareket ettiler.