SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çeşitli spor branşlarında Avrupa, Türkiye ve il dereceleri elde eden Dörteylül Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Çeşitli spor branşlarında Avrupa, Türkiye ve il dereceleri elde eden Dörteylül Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, çeşitli spor branşlarında önemli dereceler elde eden Dörteylül Ortaokulu öğrencileri ile makamında bir araya geldi. Öğrencilere, Okul Müdürü Emre Gürbüz ve Müdür Yardımcısı Yusuf Büyükkaya da eşlik etti.

Wushu'da Avrupa ikincisi olan Elif Erva Yıldız, Judo Türkiye Şampiyonu Oğuzhan Kulaksız, Taekwando il birincisi Zeynep Bergil Demir, Sivas'ı grup maçlarında temsil edecek olan Halter il birincisi Haktan Alp Uludere ve Masa Tenisinde il birincisi olan okul takımı oyuncuları ile bir süre sohbet eden Aslan, tebriklerini iletti. Akademik başarının yanı sıra sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda elde edilen başarıların da çok önemli olduğuna vurgu yapan Aslan, "Her birinizi elde ettiğiniz başarılar dolayısıyla kutluyor, gelecekte daha büyük başarılara imza atacağınıza inanıyorum." Dedi.

Bir süre Okul Müdürü Emre Gürbüz ve Müdür Yardımcısı Yusuf Büyükkaya ile de sohbet eden Aslan, okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

24-05-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.