SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Rauf Orbay İlkokulunu ziyaret etti. Bilgin ve Yener, okul bahçesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Rauf Orbay İlkokulunu ziyaret etti. Bilgin ve Yener, okul bahçesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Rauf Orbay İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Bilgin ve Yener, ilk olarak okul bahçesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı. Tören öncesinde konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı ikinci döneminin hayırlı olmasını diledi. Öğrencilerin başarısı ve en iyi şekilde geleceğe hazırlanması için gayret gösteren öğretmen, okul idarecileri ve velilere teşekkür eden Yener, "Her zaman bizlerin yanında olan, Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Bilgin'e eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise; "Millî Eğitim Müdürümüzle birlikte okul ortamlarının daha güzel olması adına çalışıyoruz. Sizlere inanıyoruz, sizlere güveniyoruz. Her pazartesi okulları ziyaret ederek haftaya başlıyoruz. Sizlerin enerjisi bizlere de enerji veriyor. Ben inanıyorum ki sizler de yarın belediye başkanı, vali, milletvekili, bakan olacak, ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayacaksınız." dedi.

Başkan Bilgin ve Yener, daha sonra öğrenciler ile birlikte İstiklal Marşı'nı okudu. Bayrak töreninin ardından okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelen Bilgin ve Yener, bir süre öğretmenler ile sohbet ederek görüş, öneri ve talepleri dinledi.

Başkan Bilgin ve Yener, daha sonra 2/C sınıfı ziyaret ederek öğrencilere başarı dileklerini iletti.

12-02-202412-02-202412-02-202412-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.