SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Alparslan Buğra, madalya sevincini Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile paylaştı.

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Alparslan Buğra, madalya sevincini Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile paylaştı.

Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kangalda Sporda ve Kültürde  Diriliş” projesi kapsamında Ankara’da düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na katılan ilçe milli eğitim müdürlüğü personeli bedensel engelli sporcu Alparslan Buğra, üçüncü oldu.

Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Özdemir, Kangal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Harun Erdoğmuş ve ferdi kategoride üçüncülük elde eden bedensel engelli sporcu Alparslan Buğra Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Buğra, ziyarette kupa ve madalya sevincini Altınsoy ile paylaştı.

Şampiyona hakkında bilgi veren Beden Eğitimi Öğretmeni Harun Erdoğmuş, turnuvaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli bedensel engelli sporcu Alparslan Buğra ile katıldıklarını, ferdi branşlarda Türkiye üçüncülüğü elde eden Buğra’nın Ankara’da oluşturulan takım müsabakalarında da üçüncülük başarısına imza attığını belirtti. Erdoğmuş, “Kangal İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şahin Kartal ve Beden eğitimi öğretmenimiz Kayhan Söğüt’ün de elde edilen başarıda payı büyük. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise başarılı sporcu Buğra’yı tebrik etti. Beden eğitimi öğretmenleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Özdemir’i de kutlayan Altınsoy, bir süre Buğra ile sohbet etti. Altınsoy, başarılı sporcuya madalyasını taktı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

14-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017

 

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.