SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başsöğüt Ortaokulu Öğrencileri, CÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerince Başlatılan Mihmandar Projesi Kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Başsöğüt Ortaokulu Öğrencileri, CÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerince Başlatılan Mihmandar Projesi Kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Başsöğüt Ortaokulu Öğrencileri, Cumhuriyet Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencilerince başlatılan Mihmandar Projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti. Öğrencilere Okul Müdürü Kadir Köşe ile CÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencileri ve KADEM İl Temsilcisi Dudu Koru'da eşlik etti.

 

Ziyarette konuşan Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, kardeş okul olarak belirledikleri Başsöğüt Ortaokulu öğrencilerini Mihmandar Projesi kapsamında kentin önde gelen isimleri ile bir araya getirmeyi amaçladıklarını söyledi. Öğrenciler daha sonra Savaşçı'ya çiçek takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ise projeyi hazırlayan sınıf öğretmenliği bölümü öğrencilerine teşekkür etti.

Başsöğütlü öğrencilerle de bir süre sohbet eden Savaşçı; "Bizler bu makamlarda sizlere hizmet etmek için bulunuyoruz. Sizin daha iyi bir eğitim alabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Şunu unutmayın; çok zeki olanlar değil çok çalışanlar kazanır. Zekâ insanı belirli bir yere kadar götürür. O nedenle çok çalışın, bol bol kitap okuyun. Hayalleriniz, hedefleriniz olsun. Ülkemizin yarınlarını sizler yönetecek, geleceğini sizler şekillendireceksiniz. İnşallah; sizin zamanınızda dünyayı yöneten bir konuma geleceğiz. Unutmayın ki ecdadımız geçmişte bunu yaptı. Sizlere oyun oynamayın demiyoruz. Çocukluğunuzu da doya doya yaşayın. Çünkü bugünler bir daha geri gelmeyecek. Ama derslerinizi de ihmal etmeyin." İfadelerini kullandı.

Savaşçı, daha sonra öğrencilere kitap hediye etti.

28-11-201928-11-201928-11-201928-11-201928-11-201928-11-2019 

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.