SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk MTAL metal bölümü öğrencileri, TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğü kaynak okulunda eğitimlere katılacak.

Atatürk MTAL metal bölümü öğrencileri, TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğü kaynak okulunda eğitimlere katılacak.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Özkan Çamcı ve Atatürk MTAL Müdürü Recep Basmacı ile birlikte TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürü Atanur Karadağ'ı ziyaret etti. Ziyarette, mesleki eğitim alanında yürütülebilecek ortak çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Aslan ve beraberindekiler daha sonra Karadağ'ın eşliğinde simülasyon ve uygulama eğitimlerinin gerçekleştirildiği kaynak okulunda incelemelerde bulundu. Karadağ, Aslan'a, TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğünün çalışmaları ve kaynak okulunda gerçekleştirilen eğitimler hakkında bilgi verdi. Görüşmelerin ardından, Atatürk MTAL metal bölümü öğrencilerinin kaynak okulunun imkânlarından faydalanması ve mesleki eğitim alanında ortak çalışmalar yürütülmesi kararı alındı.

13-03-202313-03-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.