SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ARGE Birimi Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.
![ARGE Birimi Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/28180153_MANYET.jpg)
ARGE Birimi Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Müdür Yardımcımız Ayhan Bülbül ve ARGE biriminde görevli öğretmenler katıldı.