SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Tanışma Programı Sivas Öğretmenevinde gerçekleştirildi.
![Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Tanışma Programı Sivas Öğretmenevinde gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/27214813_img_6600.jpg)
Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Tanışma Programı Sivas Öğretmenevinde gerçekleştirildi.
Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Sivas Âşık Veysel Panel programına katılmak üzere ilimize gelen Eski Tarım ve Köyişleri Bakanı /Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü, Vali Yardımcısı İlhami Doğan ve Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Öğretmenevinde gerçekleştirilen Anadolu Mektebi tanışma programına katıldı.