SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu Basın Birliği Sivas Şube Başkanı ve Memleket Gazetesi genel yayın koordinatörü Kemal ÇAĞLAYAN, İl Milli Eğitim müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOYa hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
![Anadolu Basın Birliği Sivas Şube Başkanı ve Memleket Gazetesi genel yayın koordinatörü Kemal ÇAĞLAYAN, İl Milli Eğitim müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOYa hayırlı olsun ziyaretinde bulundular](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_11165829_1.jpg)
Anadolu Basın Birliği Sivas Şube Başkanı ve Memleket Gazetesi genel yayın koordinatörü Kemal ÇAĞLAYAN, İl Milli Eğitim müdürümüz Sn. Mustafa ALTINSOY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette bir de röportaj gerçekleştirildi.