SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AFAD İl Müdürü Nazif Ekinci, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti.
![AFAD İl Müdürü Nazif Ekinci, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/20170621_MS2.jpg)
AFAD İl Müdürü Nazif Ekinci, Şube Müdürü Ahmet İnan ve Eğitim Uzmanı Kemal Demetçiçek ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Ziyarette, 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla okullarda gerçekleştirilecek olan faaliyetler değerlendirildi. Ekinci, Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK) her sene düzenlediği “Şehirler Yarışıyor Sigortalılar Kazanıyor” yarışmasının detayları hakkında da bilgiler verdi.