SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Merkez İmam Hatip Okulları Sene Başı Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, başkanlığında yapıldı.

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Merkez İmam Hatip Okulları Sene Başı Planlama ve Değerlendirme Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, başkanlığında yapıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, kent merkezindeki imam hatip okullarının müdürleri ile planlama ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Müdürlüğümüz A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürümüz Mehmet Uysal da katıldı.

Bir süre okul müdürleri ile sohbet ederek okulların durumu hakkında bilgi alan Yener, Sivas'ın eğitim altyapısının oldukça iyi durumda olduğuna dikkat çekti. Yener; "Bizlere düşen, bir ve beraber olmak, gönül gönüle vererek çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Eğer bir ve beraber olur isek mutlaka başarılı oluruz." dedi.

Yener, daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Toplantıda, Millî Eğitim Bakanlığınca yürütülen proje ve çalışmalar ile Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF Projesi kapsamında yürütülen ve uygulanması planlanan çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra, imam hatip okullarının ihtiyaçları ve okul müdürlerinden gelen talepler de değerlendirildi.

12-09-202312-09-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.