2019 EKPSS ATAMALARI SONUCU İLİMİZE ATANANLAR
2019 EKPSS ATAMALARI SONUCU İLİMİZE ATANANLAR![2019 EKPSS ATAMALARI SONUCU İLİMİZE ATANANLAR](/www/images/mansetresim.png)
İlimize ataması yapıldığı halde başka ilde görev yapmak isteyen engelli (aday) personelin göreve başlatılmadan bir defaya mahsus olmak üzere iller arası hakkını kullanmak isteyenlerin ekteki dilekçeyi doldurarak EKPSS/Kura OSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi ile Müdürlüğümüz insankaynaklari58@meb.gov.tr gönderilmesi gerekmektedir
Aşağıda istenen belgelerin 27-30 / 01 / 2020 tarihleri arasında Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları 1 Şubesi Personel Atama Birimine elden teslim edilmesi gerekmektedir.
Atanan Adaylardan istenilen belgeler;
1-Engelli Personel Atama Başvuru Formu için tıklayınız...
2-Mal bildirimi için tıklayınız...
3- Nufüs Cüzdanı/Kimliği Fotokopisi
4- Sabıka Kaydı.
5- 3 adet vesikalık fotoğraf
6- Engelli Sağlık Raporlar
7- Diploma aslı ve fotokopisi
8- EKPSS/ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi.
9- Kamu kurum ve kuruluşlarında hâlen aday ya da aslî devlet memuru olarak çalışmakta olanlardan; başka hizmet sınıfı kapsamındaki kadrolar ile bulundukları kadrolardan farklı olmak kaydıyla yerleştirilenlerin görev yaptıkları kurumlarca onaylanmış muvafakat belgesi.
10- Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız...