2017-2018 eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.
![2017-2018 eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_08/16171606_02.jpg)
Vali Yardımcısı Can Aksoy, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte 2017-2018 eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürlüğümüz Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz katıldı. Toplantının ilk oturumunda AR-GE personeli ile bir araya gelindi ve yeni eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilecek aylık periyodik sınavlar değerlendirildi. İkinci oturumda ise il genelinde devam eden ve yeni eğitim-öğretim yılında da devam edecek olan destekleme ve yetiştirme kursları masaya yatırıldı. Toplantının son bölümünde ise müdürlüğümüz iş sağlığı ve güvenliği birimi personeli ile okul, yurt ve pansiyonların durumu değerlendirildi.