SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2015 Yılında Emekli Olan ve Göreve Başlayan Stajyer Öğretmenlere Yemek Verildi.
Sivas Öğretmenevi´nde gerçekleştirilen yemeğe Vali Yardımcısı Sayın Ömer Kalaylı, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, Müdürlüğümüz idarecileri ile 2015 Yılında Emekli Olan ve göreve başlayan öğretmenler katıldı.![2015 Yılında Emekli Olan ve Göreve Başlayan Stajyer Öğretmenlere Yemek Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_26161113_3.jpg)
Yemekli toplantıda bir konuşma yapan Mustafa Altınsoy, Ömrünü eğitime adamış ve emekli olmuş öğretmenlerimize emekleri için teşekkür etti. Yeni başlayan öğretmenlerimize de yeni görevlerinde başarılar diledi.