SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri, İl Koordinatörü Burak Kiriş ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Sivas Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri, İl Koordinatörü Burak Kiriş ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Sivas Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri, İl Koordinatörü Burak Kiriş ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Ziyarette Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Başçil de hazır bulundu.

Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri olarak il genelinde sürdürdükleri faaliyetler hakkında bilgi veren İl Koordinatörü Burak Kiriş, bu kapsamda Yavuz Selim İlk ve Ortaokulu bünyesinde kütüphane oluşturulacağını belirtti. Kiriş, “Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri olarak okullarımızda aziz şehitlerimizin her birinin adlarını yaşatmak için kütüphaneler ve okuma salonları kurup, milli birlik ve beraberliğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımızda kitaplar aracılığıyla farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Yavuz Selim İlk ve Ortaokulu bünyesinde Şehit Özel Harekât Polis Memuru Kenan Ardıç’ın adına kütüphanemizi oluşturacağız. Uygulamamızı, diğer okullarımızda da yaygınlaştırmayı düşünüyoruz.” Dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, ise Kiriş ve Şehit Kütüphaneleri Gönüllüleri ile bir süre sohbet etti. Altınsoy, oldukça anlamlı bulduğu projenin hayata geçirilmesi ve uygulanmasında katkısı olanlara teşekkür etti.

09-01-2018

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.