SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas Özel Eğitim Uygulama Merkezi “Terazi Eğitim Seti” materyal projesi, materyal ve etkinlik yarışmasında bin 415 proje arasında beşinci oldu.

Sivas Özel Eğitim Uygulama Merkezi “Terazi Eğitim Seti” materyal projesi, materyal ve etkinlik yarışmasında bin 415 proje arasında beşinci oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ikincisi gerçekleştirilen “materyal ve etkinlik” yarışmasında dereceye girerek ödül alan Sivas Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mete Çaykuş ve Özel Eğitim Öğretmeni Demet Çelik Özcan, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Ziyarette Müdür Yardımcısı Haluk Çınar ve Özel Eğitim Öğretmeni Hüseyin Özcan da hazır bulundu.

 

Proje hakkında Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a bilgi veren Sivas Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mete Çaykuş, yarışmaya ülke genelinden bin 415 materyalin katıldığını ve projelerinin bu çalışmalar arasında beşinci olduğunu söyledi. Matematikte eşitlik kavramını öğretmek amacıyla geliştirilen “Terazi Eğitim Seti” adlı materyalin bakanlık tarafından özel eğitim alanında kullanılacağını belirten Çaykuş, aynı zamanda 2017-2018 eğitim-öğretim yılında tamamlamayı planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınsoy, Çaykuş ve ekibini elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederek, bir süre sohbet etti. Özel Eğitim Öğretmeni Demet Çelik Özcan ise Altınsoy’a proje ödülünü takdim etti.

21-11-201721-11-2017

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.