SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas İl Özel İdaresine Ait Araçların Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Tarafından Gerçekleştirilecek.

Sivas İl Özel İdaresine Ait Araçların Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Tarafından Gerçekleştirilecek.

Sivas Valiliği himayesinde İl Özel İdaresi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında İl Özel İdaresine ait araçların periyodik bakım ve onarım hizmetlerinin Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince gerçekleştirilmesine yönelik protokol imzalandı.

Sivas Valiliği Vali Ahmet Muammer Salonunda gerçekleştirilen imza törenine Valimiz Salih Ayhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

İmza töreninde konuşan Valimiz Ayhan, "2023 Eğitim Vizyonu" kapsamında iş dünyasının ihtiyaç duyduğu meslek ve alanlarda nitelikli işgücünün yetiştirilmesini amaçladıklarını belirterek eğitim-istihdam-üretim bağlantısını da önemsediklerini dile getirdi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı da, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirilmesi ve iş tecrübesi kazanmalarına imkan sağlayacak protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Valimiz Ayhan, Algın ve Savaşçı konuşmaların ardından protokolü imzaladı. Ayhan, imza töreninin ardından öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

18-06-202118-06-202118-06-202118-06-2021 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.