SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sivas Eğitim” dergisi yayın hayatına başladı.

“Sivas Eğitim” dergisi yayın hayatına başladı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, yeni yayın organı “Sivas Eğitim”in ilk sayısı çıktı. Eğitim alanındaki çalışmalar, proje ve başarıların yer aldığı “Sivas Eğitim” dergisi, Sultan Şehir Sivas’ın eğitim tarihine de ışık tutuyor. Eğitim-Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde Sivas’a Türkiye Birinciliğini getiren “Eğitimde Sivasi Hareketi” projesi ana tema ve kapak tasarımı ile yayın hayatına merhaba diyen “Sivas Eğitim”, “2016 Kadı Burhaneddin Yılı”, “Sivas Yazarları ile Buluşuyor”, “Onlar da Buradaydı”, “Sivas Eğitim Tarihine Genel Bakış”,  “AB ve SODES Projeleri”, “Eğitim Yatırımları” gibi birçok konu ve zengin içeriğiyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzün dışa açılan penceresi oldu…

 

Mayıs sayısı  ile yayın hayatına başlayan “Sivas Eğitim”in hayırlı olmasını dileyen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, “Dergimiz ile hem çalışmalarımızı paylaşmayı, hem de eğitim camiamızla aramızda sağlam bir köprü kurmayı amaçlıyoruz. Dergimizin, hazırlanmasında emeği geçen tüm personelimize, yayın kuruluna, yazı, fotoğraf, bilgi ve dokümanlarıyla katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

06-06-2016

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.