SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

#SenYeterkiOkuSivas Kitap Okuma Kampanyası Aralık Ayı Ödülleri Öğrencilere Ulaştırıldı.

 #SenYeterkiOkuSivas Kitap Okuma Kampanyası Aralık Ayı Ödülleri Öğrencilere Ulaştırıldı.

Sivas Valiliği Koordinesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan #SenYeterkiOkuSivas Kitap Okuma Kampanyasına katılan ve çekilişle ödül almaya hak kazanan öğrencilere hediyeleri ulaştırıldı. Her ay düzenlenen kampanya kapsamında Aralık ayı için 10 bin katılımcı müdürlüğümüz ARGE birimi web sitesi; http://sivasarge.meb.gov.tr üzerinden kitap talebinde bulundu. Kitapları adreslerine ulaştırılan katılımcılardan okudukları kitapların özetini 1 dakikalık video ile twitter'da paylaşanlar arasında ise 58 adet tablet bilgisayar ve 58 adet bisiklet ödülü için çekiliş gerçekleştirildi.

Çekiliş sonrasında ödül almaya hak kazanan öğrencilerin ödülleri, adreslerine teslim edildi. Bazı öğrencilerin hediyelerini ise Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı takdim etti. Öğrencilere tebriklerini ileten Savaşçı, aile bireyleri ile de sohbet etti. Savaşçı, öğrencilere kampanya kapsamında kazandıkları, tablet bilgisayar ve bisiklet ödüllerini takdim ederek, bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.  Savaşçı, ödül kazanan öğrenciler ile birlikte aile bireyi olan diğer öğrencilere de kitap hediye etti.

Sivas Valiliği himayesinde gerçekleştirilen kitap okuma kampanyasının her ay düzenli olarak devam ettiğini belirten Savaşçı, "Aralık ayındaki etkinliğimize katılarak ödül almaya hak kazanan öğrencilerimize hediyelerini ulaştırdık. Kampanyamız önümüzdeki aylarda da çeşitli hediyelerle devam edecek." Dedi.

01-01-202101-01-202101-01-202101-01-2021

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.