SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.

Eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Arifan İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı arasında eğitim de iş birliği protokolü imzalandı.  Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’un makamında gerçekleştirilen İmza törenine Altınsoy’un yanı sıra Vakıf Başkanı Ömer Faruk Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Ar’da katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, protokol kapsamında vakıf tarafından MEB’e bağlı resmi/özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında öğrencilerin ilmi alanlarda daha başarılı olmaları için ücretsiz takviye seminerleri, kurslar ve kamp çalışmalarının düzenleneceğini belirtti. Altınsoy, ayrıca; kulüp çalışmaları, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, akademik, mesleki, bilimsel ve teknolojik etkinlikler ile alakalı proje çalışmaları ve yarışmaların da bu kapsamda gerçekleştirilebileceğini kaydederek protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Arifan İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı Başkanı Ömer Faruk Akkaya ise eğitim alanında gerçekleştirecekleri işbirliğinin önemine vurgu yaparak, geleceğin teminatı olan gençlerin bu işbirliği protokolü kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için titiz bir çalışma yürüteceklerini söyledi. Akkaya, protokolün hayırlara vesile olmasını diledi.

 

Konuşmaların ardından Altınsoy ve Akkaya işbirliği protokolünü imzaladı.

13-10-201713-10-201713-10-201713-10-2017

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.