SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Mayıs Ayı Faaliyeti Kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Yönelik Online Konferans Programı Düzenlendi.

DÖGEP Mayıs Ayı Faaliyeti Kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine Yönelik Online Konferans Programı Düzenlendi.

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Sivas'ta öğretmenlere yönelik online konferans programı düzenlendi.

Öğretmenlerin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla uygulanan programın Mayıs ayı faaliyeti, Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şubesi koordinesinde gerçekleştirildi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında online olarak düzenlenen Programda Merkez Cumhuriyet Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ömer Cenik, "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerinde Etkili İletişim Becerileri, Etkili ve Lider Öğretmenlik, Sınıf Yönetimi, Sınıf Yönetimini Etkileyen Öğretmen Davranışları" konulu konferans verdi.

Programa il merkezindeki ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı.

28-05-2021 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.