SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisince Düzenlenen Siber Zeka Bilgi Yarışması'nda Sivas'tan 4 Öğrencimiz Dereceye Girdi.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisince Düzenlenen Siber Zeka Bilgi Yarışması'nda Sivas'tan 4 Öğrencimiz Dereceye Girdi.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisince Düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması'na Sivas'tan katılan 4 Öğrencimiz derece elde etti.

 

İlkokul, ortaokul ve liseler için düzenlenen yarışmaya 1 milyonun üzerinde öğrencinin katılırken 10 sorunun tamamını en kısa sürede tamamlayan ilkokul ve ortaokul kategorisinde ilk 100, lise kategorisinde ise ilk 50 öğrenci listeye girmeye hak kazandı. Yarışmaya Sivas'tan katılan 4 öğrencimiz de başarı listesinde yerini aldı.

Yarışmada dereceye girerek önemli bir başarıya imza atan; Kızılırmak İlkokulu Öğrencisi Ümmü Gülsüm Koçak'ı, Kangal İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Zeynep Reyyan Şahin'i, Özel Sivas Batı Koleji Ortaokulu Öğrencisi Göktuğ Kuzey Kuz ve Özel Sivas Bahçeşehir Ortaokulu öğrencisi Yusuf Atalay Şimşek'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.