SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Yaz, Öğrenci ve Veliler İçin Dolu Dolu Geçecek

Bu Yaz, Öğrenci ve Veliler İçin Dolu Dolu Geçecek

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında Sivas'ta yaz döneminin öğrenci, veli ve öğretmenler açısından dolu dolu geçeceğini belirtti.

Program kapsamında il genelinde yürütülebilecek etkinlikler üzerine ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri ile video konferans sistemi üzerinden toplantılar yapan Savaşçı; "Çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile destekleyeceğiz. 'Telafide Ben de Varım' programı kapsamında öğrenci, veli ve öğretmenlerimize yönelik gerçekleştireceğimiz etkinliklerle dolu dolu bir yaz dönemi geçireceğiz." Dedi.

Okul içi ve okul dışı etkinliklerin en iyi şekilde planlanması ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması için okul müdürlerinin gereken hassasiyeti göstermesini isteyen Savaşçı, okul müdürlerinin etkinlik önerileri ile görüş ve taleplerini de dinledi.

Şube Müdürlerimiz Hülya Bozbıyık ve Fatih Aydın'ın da katıldığı toplantılarda okul müdürlerine "Telafide Ben de Varım" programının detaylarına yönelik online bir sunum da gerçekleştirildi. Programın detayları ile faaliyet girişi ekranına https://telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden erişilebileceği belirtildi.

16-06-202116-06-2021

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.